Visos kategorijos
Verslui

Pristatome pajamomis grįstą finansavimą e. parduotuvėms!

Paysera, bendradarbiaudama su Softloans, pristato pajamomis grįstą finansavimą e. parduotuvėms.
Džiaugiamės, kad bendradarbiaudami su Softloans galime pasiūlyti naują finansavimo galimybę e. parduotuvėms. Šis pajamomis grįstas finansavimo sprendimas suteikia lankstų finansavimą įmonėms, norinčioms plėstis į naujas rinkas, auginti savo produktų portfelį ar siekti kitų ambicingų tikslų, apeinant tradicinio finansavimo apribojimus. Sužinokite, ar šis finansavimo būdas tinka Jūsų verslui.

Kas yra pajamomis grįstas finansavimas?

Pajamomis grįstas finansavimas leidžia įmonėms gauti ir grąžinti paskolą remiantis jų pardavimo rezultatais. Grąžinimams naudojama iš anksto sutarta dalis iš gaunamų pajamų. Tokiu būdu šis lankstus paskolos grąžinimo modelis prisitaiko prie Jūsų verslo rezultatų.

  • Daugiau pardavimų = greitesnis grąžinimas

  • Mažiau pardavimų = lėtesnis grąžinimas

Softloans pajamomis grįsto finansavimo privalumai e. parduotuvėms

Softloans pajamomis grįstas finansavimas yra naudingas e. parduotuvėms dėl kelių priežasčių.

Greitas finansavimas. Skaitmeniniai procesai užtikrina spartų paraiškų vertinimą, todėl finansavimo pasiūlymą ir lėšas gausite itin greitai.

Nereikia užstato. Softloans įvertins Jūsų verslo kreditingumą pagal įmonės pajamas ir pateiks pasiūlymą remiantis duomenimis, o ne užstatu.

Lankstūs mokėjimai. Paskolos grąžinimo grafikas prisitaiko prie Jūsų įmonės pardavimų ritmo. Kitaip tariant, nėra fiksuotos sumos, kurią turėtumėte grąžinti kiekvieną mėnesį.

Jokių palūkanų. Taikomas tik vienkartinis paskolos mokestis.

Verslo įžvalgos. Softloans sprendimas suteikia galimybę realiu laiku stebėti tiesiogines Jūsų rinkodaros, pardavimų ir finansų duomenų analizes, kurios padeda efektyviai valdyti ir plėsti Jūsų e. parduotuvę.

Softloans pajamomis grįsto finansavimo privalumai e. parduotuvėms.

Kas gali pasinaudoti Softloans sprendimu?

Kad galėtumėte pasinaudoti Softloans pajamomis grįstu finansavimu, Jūsų e. parduotuvė turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Minimalios mėnesinės pajamos: ne mažiau nei 3 000 EUR.

  • Veiklos laikotarpis: ne mažiau nei 12 mėnesių.

  • Platformos suderinamumas: veikia patikimoje trečiųjų šalių platformoje, pavyzdžiui, Shopify, WooCommerce, Magento, PrestaShop, OpenCart, Wix ar Amazon.

Kainodara ir grąžinimo sąlygos

Finansavimo pasiūlymas rengiamas atsižvelgiant į Jūsų verslo duomenis, todėl vienkartinis mokestis ir pajamų dalis, skirta grąžinimams, skiriasi priklausomai nuo kiekvieno prekybininko aplinkybių.

Pasiūlymo pavyzdys:

  • Finansavimo suma – 9 000 EUR.

  • Grąžinimams naudojama gaunamų pajamų dalis – 15 %.

  • Vienkartinis mokestis – 10 % arba 900 EUR.

  • Finansavimo terminas – iki 12 mėnesių.

Softloans platformos kainodara ir grąžinimo sąlygos.
Maksimali paskolos suma yra 100 000 EUR, o paskolos terminas – nuo 3 iki 12 mėnesių.

Kaip gauti finansavimą?

Finansavimas Jūsų e. parduotuvei suteikiamas paprastai ir greitai skaitmeniniu būdu, tiesiogiai per Softloans. Softloans įvertins Jūsų situaciją ir susisieks su Jumis, kad pasiūlytų tinkamiausią sprendimą.

Ką turėtumėte daryti?

1 žingsnis. Susikurkite paskyrą Softloans platformoje ir pateikite informaciją apie savo įmonę.

2 žingsnis. Pasirinkite norimą finansavimo sumą ir grąžinimo terminą. Softloans parengs Jums individualų pasiūlymą, atsižvelgiant į informaciją apie Jūsų verslą. Tačiau, kad gautumėte geriausią sprendimą, pasidalinkite savo tikslais ir lūkesčiais.

3 žingsnis. Patvirtinkite, kad paskolos grąžinimui naudosite savo Paysera sąskaitą.

Reikia pagalbos?

Jei turite papildomų klausimų apie pajamomis grįstą finansavimą ar norite sužinoti daugiau apie Softloans, susisiekite su Softloans klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu [email protected] arba telefonu +37062011318

Susiję straipsniai

Kaip Juodojo penktadienio metu konkuruoti su dideliais prekių ženklais turint nedidelį biudžetą?
Verslui

Kaip Juodojo penktadienio metu konkuruoti su dideliais prekių ženklais turint nedidelį biudžetą?

Juodasis penktadienis yra puiki proga įmonėms padidinti savo pardavimus, bet ar ši taisyklė galioja ir smulkiajam verslui, kuris neturi arba turi ribotą reklamos biudžetą? Rinkos milžinai agresyviomis nuolaidomis ir įspūdingomis rinkodaros kampanijomis, regis, užgožia viską aplinkui. Tačiau net ir didžiausi prekių ženklai turi savo Achilo kulną, o sumanus verslininkas didžiausių prekių ženklų silpnybes gali paversti galimybėmis ne tik Juodojo penktadienio metu, bet ir visus metus.

How to start an online business in 5 steps
Verslui

5 žingsniai, kaip pradėti verslą internetu

Nusprendėte pradėti internetinį verslą, tačiau nežinote, nuo ko pradėti, ypač kai internete yra gausybė įvairios informacijos? Šiame straipsnyje praktiniais patarimais pasidalins vienas iš Paysera įkūrėjų, elektroninės komercijos ekspertas ir E-commerce Talks pranešėjas Audrius Lučiūnas.

7 patarimai, kaip sumažinti pirkinių krepšelio atsisakymą e. parduotuvėje
Verslui

7 patarimai, kaip sumažinti pirkinių krepšelio atsisakymą e. parduotuvėje

Vienas iš elektroninės parduotuvės sėkmės garantų – mažas pirkinių krepšelio atsisakymo rodiklis (angl. abandonment rate). Pirkėjo apsigalvojimą paskutinę minutę gali lemti keli veiksniai, tarp kurių ir tinkamo apmokėjimo bei pristatymo nebuvimas. Gera žinia ta, kad tai yra sritys, kurias gali kontroliuoti pats pardavėjas. Šiame įraše apžvelgsime kelis praktinius patarimus, kaip sumažinti pirkinių krepšelio apleidimą.